Çıkış

Hayatınızın anlamını idrak etmek ve kişiliğinizin derinliklerini keşfetmek için 2500 yıllık Kadim Maya Takvimi'nden rehberlik alın.

Doğum Tarihiniz

Doğdunuzda Güneş Doğmuş muydu?

(Bilmiyorum)    

Dogum yili hatali

Günes bilgisi seçilmemis

Dogum dakikasi hatali

Dogum saati hatali

Ölüm
Ölüm günü yaşam döngülerini dönüştürmek için uygun bir gündür. Misyonunuzu tamamlayabilecek bir şekilde hayatın sizi desteklemesini, büyük kazalardan uzak durmayı, kötü veya ani bir şekilde ölmemeyi dilemek için iyi bir gündür.

 

Bugün kadim bilgeliği talep edebilir, iyi danışmanlar ve ruhsal rehberler isteyebilirsiniz. Size faydası olmayan ilişkilerin ve yaptığınız kötü işlerin bitmesini sağlayın. Rüyalarınızın size sunduğu sezgisel dünyanın kapılarının açılması ve iyi işaretler görmeyi dilemek için uygun bir gündür.

 

Dünyada savaşların bitmesini, toplumda korunmayı dilemek için ve zaaflardan kurtulmak için iyi bir gündür.
Yılan
 

Yılan, Bilgelik Trekanası

Bu trekanada Yılan enerjisi ile bir yolculuğa çıkıyoruz. Eski derinizi atmanın vakti geldi. 

Yılan derin bir içgüdüsel bilgelik ve zeka taşıdığı gibi büyük ayaklanma ve değişimlere yol açabilen güçlü duygular getirir. Bu iyi de olabilir kötü de. Ama tahmin etmek zor, kimisi için değişim korkulan birşey iken bir başkası için nimet olabilir.

Biz insanlar olarak olaylara, durumlara ve kişilere kendi değer yargılarımız ile bir etiket yapıştırırız. Ancak kutsallık diyarında olaylar asla siyah ve beyaz değildir. Herşey olduğu gibidir. Yargılama yoktur, değerlendirme yoktur, fiyat etiketi yoktur. İdeal olan nicelik veya miktar değil (zenginlik, güç ve şöhrette olduğu gibi)  denge ve birliktir. Kutsal olan, denge içinde birliğe ulaşmaktır. Yılanın getirdiği sınavlar bununla ilgilidir. Hayat boyu öğrenmeye, keşfetmeye açık olun. Ayrıca unutmayın büyük güç, büyük sorumluluk getirir. Daha çok bildikçe daha çok kuvvete sahip olursunuz ve bu gücü üzerinize yakıştırmak için daha çok sorumluluğunuz olur. Gücünüz arttıkça, dengeli ve sakin yaşama ihtiyacı artar, çünkü gücünüzle etkilediğiniz insanların istikrarlı bir yol izlemeye ihtiyaçları vardır. Hindistan’da güzel bir deyiş vardır… Bilgelik kazandığınız birşey değildir, olduğunuz bir şeydir.

 

 

Maya Takviminin websitenizde gözükmesini istiyorsanız kutunun içindeki kodu kopyalayarak sitenizin içine yerleştirebilirsiniz.
Script :
Paylaş