Çıkış

Hayatınızın anlamını idrak etmek ve kişiliğinizin derinliklerini keşfetmek için 2500 yıllık Kadim Maya Takvimi'nden rehberlik alın.

Doğum Tarihiniz

Doğdunuzda Güneş Doğmuş muydu?

(Bilmiyorum)    

Dogum yili hatali

Günes bilgisi seçilmemis

Dogum dakikasi hatali

Dogum saati hatali

Gece
Bugün iş değiştirmek, ikametgâh veya ülke değiştirmek gibi konularda hayatta yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Eğer olaylar sizin için iyi gitmiyorsa, bu gidişatın değişmesini dilemek ve hayatınızı en baştan yenilemek için adım atmak iyi bir fikirdir. Bu sayede yaşamınızdaki paniği ortadan kaldırmak ve takıntıları durdurmak mümkün olacaktır.

 

Kötü niyetli insanlarla başa çıkmak, güzel düşüncelere ulaşabilmek ve adaleti sağlayabilmek için uygun bir gündür. Bugün insanlık için yeni bir şafak dileyin. Bu sayede hayatımızı daha iyi sürdürebiliriz.
Maymun
 

Maymun, Yaratıcılık Trekanası

 

Nihayet eğlenceli bir trekanaya geldik. Bu trekananın yöneticisi oyunbaz Maymun. Önümüzdeki on üç gün büyüleyici bir yaratıcılık, sanat, müzik, dans ve oyun dönemi olacak. Şimdi sıkıcı tüzel kişiliğinizden sıyrılıp, iş elbiselerini gardıropta bırakıp gerçek, yaratıcı kendiniz olma zamanı.

 

Bu trekana sizi modern hayatın sıradan işlerinden alıp sürekli canlı ve coşkun bir yaşama deneyimine götürecektir. Bunun pek çok örneğini biliyoruz… Bir borsa yatırımcısı işinden istifa edip fotoğrafçı oluyor, çok iyi bir muhasebeci kurumsal derisinden sıyrılarak aslında her zaman içinde olan ressamlığa geçiş yapıyor, bir şirket kuran serbest yazar ise hayatını güzellik ve sürdürülebilirliğe adıyor.

 

Ancak herhangi bir yaratıcı ve sihirli güç saygı görmek ve şereflendirilmek ister. Doğanın vahşi güçlerine davrandığınız gibi onu düzgün yöneltmelisiniz. Kendinizi kaybederseniz o sizi kaosa sürükler.

 

Gerçekten olduğunuz insan olmaya cesaretiniz var mı?

 

 

Maya Takviminin websitenizde gözükmesini istiyorsanız kutunun içindeki kodu kopyalayarak sitenizin içine yerleştirebilirsiniz.
Script :
Paylaş