Çıkış

Hayatınızın anlamını idrak etmek ve kişiliğinizin derinliklerini keşfetmek için 2500 yıllık Kadim Maya Takvimi'nden rehberlik alın.

Doğum Tarihiniz

Doğdunuzda Güneş Doğmuş muydu?

(Bilmiyorum)    

Dogum yili hatali

Günes bilgisi seçilmemis

Dogum dakikasi hatali

Dogum saati hatali

Ölüm
Ölüm günü yaşam döngülerini dönüştürmek için uygun bir gündür. Misyonunuzu tamamlayabilecek bir şekilde hayatın sizi desteklemesini, büyük kazalardan uzak durmayı, kötü veya ani bir şekilde ölmemeyi dilemek için iyi bir gündür.

 

Bugün kadim bilgeliği talep edebilir, iyi danışmanlar ve ruhsal rehberler isteyebilirsiniz. Size faydası olmayan ilişkilerin ve yaptığınız kötü işlerin bitmesini sağlayın. Rüyalarınızın size sunduğu sezgisel dünyanın kapılarının açılması ve iyi işaretler görmeyi dilemek için uygun bir gündür.

 

Dünyada savaşların bitmesini, toplumda korunmayı dilemek için ve zaaflardan kurtulmak için iyi bir gündür.
Bıçak
 Bıçak, Hakikat Trekanası 

Siyah ve keskin obsidiyen taşından yapılma Bıçak etrafımızı sarmış olan örtüleri kesip atar. Yanlış algılamalar, çarpıtmalar, bizi sürekli hipnotize eden medya ve toplumsal koşullamalar, dayatılan korku ve berrak düşünmemizi engelleyen sis, ruhumuzun hakikatini ve gerçek potansiyelimizin üstünü kapatır. Keskin Bıçağın varlığında bunların hiçbiri hayatta kalamaz.

 

Bu trekananın dersi, korku, belirsizlik veya herhangi bir yanlışlığın sizi dizginlemesine izin vermeden ruhunuzun aynasına çıplak halde bakabilmektir. Yüreğinize, bedeninize ve zihninize dosdoğru bakma cesaretini gösterin; yargısız, kanaatsiz ve karşılaştırmadan. Hakikatinizle yüzleşin ve onu tamamıyla kabul edin. 

 

Bu trekana boyunca dileklerde bulunabilirsiniz. Ancak bu istediğiniz veya ihtiyacınız olduğunu “düşündüğünüz” bir şey olmasın; gerçekten ihtiyaç duyduğunuz şeyleri dileyin. Bu aslında zor bir şey, öyle değil mi? Genellikle dileğiniz gerçekleşene kadar aslında onu hiç istemediğinizi veya hiç gereksinim duymadığınızı anlamazsınız. Bu yüzden, hayatınız süresince giderek etrafınızı kaplayan dumanı ve sisi, yani kendi kişisel duvarınızı kaldırmaya başlayarak gerçekte kim olduğunuzun ve niye olduğunuzun farkına varmanız gerekir. Bunu yaptığınızda hayatınız netleşir ve yürüdüğünüz yol bir yön ve amaç edinir. Kendi gerçeğinizi aramak kadar büyük bir yolculuk yoktur. 

 

 

 

Maya Takviminin websitenizde gözükmesini istiyorsanız kutunun içindeki kodu kopyalayarak sitenizin içine yerleştirebilirsiniz.
Script :
Paylaş