Çıkış

Hayatınızın anlamını idrak etmek ve kişiliğinizin derinliklerini keşfetmek için 2500 yıllık Kadim Maya Takvimi'nden rehberlik alın.

Doğum Tarihiniz

Doğdunuzda Güneş Doğmuş muydu?

(Bilmiyorum)    

Dogum yili hatali

Günes bilgisi seçilmemis

Dogum dakikasi hatali

Dogum saati hatali

Geyik
Geyik günü güç kazanarak dört element ile iyi bir ilişki içinde olmak için iyi bir gündür. Toprak ana için iyi bir şeyler dilemek, ihanet etmemeyi dilemek, yalanları alt etmek ve bir meslekte güç kazanmak için uygun bir gündür.

 

Yaşamda net olmak, zayıf olmamak, manipüle edilmemek ve bu sayede dengeyi bulabilmek için niyetlerde bulunabilirsiniz.

 

Daha cömert olmak, daha fazla sevgi dolu olmak, dedikodudan uzak durmak, iyi anlaşmalar yapmak, fiziksel sağlamlığı geliştirmek ve sanat alanında gelişmek için iyi bir gündür.
Baykuş
Bugün yarattığınız herhangi bir problem veya kötü özellikleriniz için affedilmeyi dileyebilirsiniz. Bilinçli veya bilinçsiz neden olduğunuz herhangi bir zarar için, ayrıca olumsuz düşünceleriniz için af dileyebilirsiniz.

 

Hırsızlıkların bitmesini, savaşların sona ermesini, kişisel veya kolektif çatışmaların ortadan kalkmasını dilemek için uygun bir gündür. Herhangi bir hastalığın, özellikle de cinsel yolla bulaşan hastalıkların iyileşmesini dilemek için iyi bir gündür.

 

Kötü şekilde ölen ruhlar için iyi enerji yollamak, olumsuz düşünceler, negatif enerjiler ve iftiralar ile başa çıkmak için uygun bir gündür. Bugün ruhsal ve fiziksel olarak çok metanet kazanabilirsiniz.

Maya Takviminin websitenizde gözükmesini istiyorsanız kutunun içindeki kodu kopyalayarak sitenizin içine yerleştirebilirsiniz.
Script :
Paylaş