Çıkış

Hayatınızın anlamını idrak etmek ve kişiliğinizin derinliklerini keşfetmek için 2500 yıllık Kadim Maya Takvimi'nden rehberlik alın.

Doğum Tarihiniz

Doğdunuzda Güneş Doğmuş muydu?

(Bilmiyorum)    

Dogum yili hatali

Günes bilgisi seçilmemis

Dogum dakikasi hatali

Dogum saati hatali

Toprak
Toprak günü bilgi ve berraklığa ulaşmak için, okumak ve ders çalışmak için, bilimsel araştırmalarda bulunmak ve analiz yapmak için çok uygun bir gündür.

 

İsterseniz bugün size huzur ve soyluluk getirebilir. Eşler arasında anlayışa ulaşmak için daha iyi bir gün olamaz. Bugün iyi düşünceler istemek, takıntılardan, kötü fikirlerden ve kötü niyetli insanlardan kurtulmak çok daha kolay olacaktır. Yüce Varlık ile uyum halinde olmak için uygun bir gündür.
Maymun
 

Maymun, Yaratıcılık Trekanası

 

Nihayet eğlenceli bir trekanaya geldik. Bu trekananın yöneticisi oyunbaz Maymun. Önümüzdeki on üç gün büyüleyici bir yaratıcılık, sanat, müzik, dans ve oyun dönemi olacak. Şimdi sıkıcı tüzel kişiliğinizden sıyrılıp, iş elbiselerini gardıropta bırakıp gerçek, yaratıcı kendiniz olma zamanı.

 

Bu trekana sizi modern hayatın sıradan işlerinden alıp sürekli canlı ve coşkun bir yaşama deneyimine götürecektir. Bunun pek çok örneğini biliyoruz… Bir borsa yatırımcısı işinden istifa edip fotoğrafçı oluyor, çok iyi bir muhasebeci kurumsal derisinden sıyrılarak aslında her zaman içinde olan ressamlığa geçiş yapıyor, bir şirket kuran serbest yazar ise hayatını güzellik ve sürdürülebilirliğe adıyor.

 

Ancak herhangi bir yaratıcı ve sihirli güç saygı görmek ve şereflendirilmek ister. Doğanın vahşi güçlerine davrandığınız gibi onu düzgün yöneltmelisiniz. Kendinizi kaybederseniz o sizi kaosa sürükler.

 

Gerçekten olduğunuz insan olmaya cesaretiniz var mı?

 

 

Maya Takviminin websitenizde gözükmesini istiyorsanız kutunun içindeki kodu kopyalayarak sitenizin içine yerleştirebilirsiniz.
Script :
Paylaş