Çıkış

Hayatınızın anlamını idrak etmek ve kişiliğinizin derinliklerini keşfetmek için 2500 yıllık Kadim Maya Takvimi'nden rehberlik alın.

Doğum Tarihiniz

Doğdunuzda Güneş Doğmuş muydu?

(Bilmiyorum)    

Dogum yili hatali

Günes bilgisi seçilmemis

Dogum dakikasi hatali

Dogum saati hatali

Su
Bugün, hayatta sahip olduğunuz olumlu ya da olumsuz her şey için geri ödeme günüdür. İhtiyacınız olan ama henüz sahip olmadığınız bir şey için adak adayabilirsiniz.

 

Affetme ve affedilme günüdür. Bugün kaderinizde olumlu bir değişiklik olmasını dileyin ve kötü birikimlerden kurtulun. Sahip olduğunuz herhangi bir hastalık veya problemi alt etmek için uygun bir gündesiniz.
Geyik
Geyik günü güç kazanarak dört element ile iyi bir ilişki içinde olmak için iyi bir gündür. Toprak ana için iyi bir şeyler dilemek, ihanet etmemeyi dilemek, yalanları alt etmek ve bir meslekte güç kazanmak için uygun bir gündür.

 

Yaşamda net olmak, zayıf olmamak, manipüle edilmemek ve bu sayede dengeyi bulabilmek için niyetlerde bulunabilirsiniz.

 

Daha cömert olmak, daha fazla sevgi dolu olmak, dedikodudan uzak durmak, iyi anlaşmalar yapmak, fiziksel sağlamlığı geliştirmek ve sanat alanında gelişmek için iyi bir gündür.

Maya Takviminin websitenizde gözükmesini istiyorsanız kutunun içindeki kodu kopyalayarak sitenizin içine yerleştirebilirsiniz.
Script :
Paylaş