Çıkış

Hayatınızın anlamını idrak etmek ve kişiliğinizin derinliklerini keşfetmek için 2500 yıllık Kadim Maya Takvimi'nden rehberlik alın.

Doğum Tarihiniz

Doğdunuzda Güneş Doğmuş muydu?

(Bilmiyorum)    

Dogum yili hatali

Günes bilgisi seçilmemis

Dogum dakikasi hatali

Dogum saati hatali

Su
Bugün, hayatta sahip olduğunuz olumlu ya da olumsuz her şey için geri ödeme günüdür. İhtiyacınız olan ama henüz sahip olmadığınız bir şey için adak adayabilirsiniz.

 

Affetme ve affedilme günüdür. Bugün kaderinizde olumlu bir değişiklik olmasını dileyin ve kötü birikimlerden kurtulun. Sahip olduğunuz herhangi bir hastalık veya problemi alt etmek için uygun bir gündesiniz.
Fırtına
 

Fırtına, İşbirlik Trekanası,  

Mayalarda bu on üç günün gündemi, Yukatan ve Kiçe Mayalarına göre farklılık gösterir. Kiçe’lere göre bu dönem Aile ve Toplum bağlarının güçlendiği, yardım ve işbirliğinin arttığı bir dönem olacaktır. Aile üyeleriyle bir araya gelmek, toplanmak ve birliğin gücünü hissetmek için uygun bir zamandır. Ortaya çıkan işbirliği aynı zamanda bereketi getirir. Doğa ile temasa geçmek ve doğanın güçlerini kullanmak için harika bir dönemdir.

Yukatan yorumuna göre ise bu trekananın enerjisi yaşam veren suların kutsallığını hatırlatır. Sıcaklığı ve konforu ile bildiğimiz sular aynı zamanda şiddetli sağanaklar, hızlı rüzgarlar ve sellerle şehirleri, ilişkileri ve hatta medeniyetleri sarsabilir. 

Doğanın geniş ve ezici güçleri basit veya karmaşık, saldırgan veya merhametli olabilirler. Menderesli veya doğrudan akabildikleri gibi yok edici veya besleyici olabilirler. Onların sertliklerine, yumuşaklıklarına, güçlerine ve kırılganlıklarına saygı duyun. Onlar gezegenimizin bir parçası olduğu gibi sizin de bir parçanızdır. 

Önceki Trekana hayatın fırtınaları karşısında geminizin dümenini ele geçirmenizi sağladı. Şimdiki ise sizi kendi kişisel fırtınalarınız ile yüz yüze bırakacak. 

 

 

Maya Takviminin websitenizde gözükmesini istiyorsanız kutunun içindeki kodu kopyalayarak sitenizin içine yerleştirebilirsiniz.
Script :
Paylaş