Çıkış

Hayatınızın anlamını idrak etmek ve kişiliğinizin derinliklerini keşfetmek için 2500 yıllık Kadim Maya Takvimi'nden rehberlik alın.

Doğum Tarihiniz

Doğdunuzda Güneş Doğmuş muydu?

(Bilmiyorum)    

Dogum yili hatali

Günes bilgisi seçilmemis

Dogum dakikasi hatali

Dogum saati hatali

Geyik
Geyik günü güç kazanarak dört element ile iyi bir ilişki içinde olmak için iyi bir gündür. Toprak ana için iyi bir şeyler dilemek, ihanet etmemeyi dilemek, yalanları alt etmek ve bir meslekte güç kazanmak için uygun bir gündür.

 

Yaşamda net olmak, zayıf olmamak, manipüle edilmemek ve bu sayede dengeyi bulabilmek için niyetlerde bulunabilirsiniz.

 

Daha cömert olmak, daha fazla sevgi dolu olmak, dedikodudan uzak durmak, iyi anlaşmalar yapmak, fiziksel sağlamlığı geliştirmek ve sanat alanında gelişmek için iyi bir gündür.
Fırtına
 

Fırtına, İşbirlik Trekanası,  

Mayalarda bu on üç günün gündemi, Yukatan ve Kiçe Mayalarına göre farklılık gösterir. Kiçe’lere göre bu dönem Aile ve Toplum bağlarının güçlendiği, yardım ve işbirliğinin arttığı bir dönem olacaktır. Aile üyeleriyle bir araya gelmek, toplanmak ve birliğin gücünü hissetmek için uygun bir zamandır. Ortaya çıkan işbirliği aynı zamanda bereketi getirir. Doğa ile temasa geçmek ve doğanın güçlerini kullanmak için harika bir dönemdir.

Yukatan yorumuna göre ise bu trekananın enerjisi yaşam veren suların kutsallığını hatırlatır. Sıcaklığı ve konforu ile bildiğimiz sular aynı zamanda şiddetli sağanaklar, hızlı rüzgarlar ve sellerle şehirleri, ilişkileri ve hatta medeniyetleri sarsabilir. 

Doğanın geniş ve ezici güçleri basit veya karmaşık, saldırgan veya merhametli olabilirler. Menderesli veya doğrudan akabildikleri gibi yok edici veya besleyici olabilirler. Onların sertliklerine, yumuşaklıklarına, güçlerine ve kırılganlıklarına saygı duyun. Onlar gezegenimizin bir parçası olduğu gibi sizin de bir parçanızdır. 

Önceki Trekana hayatın fırtınaları karşısında geminizin dümenini ele geçirmenizi sağladı. Şimdiki ise sizi kendi kişisel fırtınalarınız ile yüz yüze bırakacak. 

 

 

Maya Takviminin websitenizde gözükmesini istiyorsanız kutunun içindeki kodu kopyalayarak sitenizin içine yerleştirebilirsiniz.
Script :
Paylaş