Çıkış

Hayatınızın anlamını idrak etmek ve kişiliğinizin derinliklerini keşfetmek için 2500 yıllık Kadim Maya Takvimi'nden rehberlik alın.

Doğum Tarihiniz

Doğdunuzda Güneş Doğmuş muydu?

(Bilmiyorum)    

Dogum yili hatali

Günes bilgisi seçilmemis

Dogum dakikasi hatali

Dogum saati hatali

Fırtına
Fırtına günü yuvanız, aileniz, toplum ve özellikle de size yakın olanlar için iyi dileklerde bulunma günüdür. Bugün fiziksel engelliler için iyi dileklerde bulunabilirsiniz.

 

Yeni bir yuva kurmak, aile içinde zorlukları aşmak ve ailevi sorunları çözmek için uygun bir gündür. Ülkeyi yönetenlerin adaletli ve iyi yöneticiler olmasını ve toplumsal bilincin yüksek olmasını dilemek için iyi bir gündür. Ayrıca patronunuzla olan ilişkinizi bugün iyileştirebilirsiniz.
Su
 

Su, Güç Trekanası

Bu trekananın yöneticisi Su kuvvetli, oldukça duygu yüklü bir burçtur ve başıboş bırakılırsa ne yöne gideceği belli olmayan güçlü müthiş enerjiler barındırır. Güneş, deniz ve rüzgar gibi Su’da çok miktarda enerji taşır ve bu anlamda bir yaşam kaynağı burcudur.

Su burcunda doğduysanız veya doğal olarak Su’ya yakınlık duyuyorsanız bu trekana gerçek özünüzü ortaya çıkaracak ve güçlü duygusal zekanız keskinleşecek. Yoğunluğunuz, hemen hemen her duruma adapte olmanız veya anında değişebilmeniz sizin kadar hızlı uyum sağlayamayan veya duygu yoğunluğuna sahip olmayan kişilerin sizi yanlış anlamasına veya güvensizliğe yol açar. Eğer bu durum sizin için geçerliyse önümüzdeki on üç günün enerjisi sayesinde sevdiklerinizle, dostlarınızla veya iş arkadaşlarınızla olan iletişiminizi daha kolay ve samimi hale getirebilirsiniz.

Suyun gücü başka bir şeye benzemez, onu iyi kullanın. Bu burca saygı duyun, onurlandırın ve en saf niyetlerinizle besleyin onu. 

Karşılık beklemeden vermek bu burcun temel niteliklerinden birisidir. Hatta bazı Maya topluluklarında Adak veya Kurban olarak adlandırılır Su burcu. Dolayısıyla bu trekana geri vermek, geri ödemek ve adak adamak için uygun bir dönem olarak görülür. Bir başka deyişle kurban olma zamanıdır. Kurban olmak aslında bencil arzulardan uzaklaşarak kendini daha yüksek bir gerçekliğe adamak anlamına gelir. Açık ve verici olmayı bildiğiniz sürece emeklerinizin karşılığını fazlasıyla alacaksınız. 

Maya burcunuz Su ise bu trekana sizin için ayrıca önem taşıyor. Kendi potansiyelinizi daha iyi keşfedip kullanabileceğiniz ve önemli dönüşümlerden geçebileceğiniz bir dönemdesiniz.

 

 

Maya Takviminin websitenizde gözükmesini istiyorsanız kutunun içindeki kodu kopyalayarak sitenizin içine yerleştirebilirsiniz.
Script :
Paylaş