Çıkış

Hayatınızın anlamını idrak etmek ve kişiliğinizin derinliklerini keşfetmek için 2500 yıllık Kadim Maya Takvimi'nden rehberlik alın.

Doğum Tarihiniz

Doğdunuzda Güneş Doğmuş muydu?

(Bilmiyorum)    

Dogum yili hatali

Günes bilgisi seçilmemis

Dogum dakikasi hatali

Dogum saati hatali

Tavşan
Tavşan günü iyi ile kötü şeyleri birbirinden ayırmak, bir projenin tohumunu ekmek, hayatta güçlü bir şekilde büyümek için uygun bir gündür. Bugün kariyer değiştirmek, bir ilişkiye başlamak veya herhangi bir tedaviye başlamak iyi bir fikirdir.

 

Çocuk sahibi olmakta zorlanan bir kadının hamile kalması ve genel olarak çocukların gelişmesi için iyi bir gündür.

 

Her şeyde bereketin olduğu bugün ayrıca bitkilerdeki salgın hastalıklar ile başa çıkmak, gizli düşmanları yenmek ve başka insanların problemlerini üstünüze almanıza yol açan utangaçlığı yenmek mümkün olacaktır.

Maya burçlarınızı ve 2012'de sizi bekleyen şanslı günlerinizi öğrenmek ister misiniz?
Bıçak
 Bıçak, Hakikat Trekanası 

Siyah ve keskin obsidiyen taşından yapılma Bıçak etrafımızı sarmış olan örtüleri kesip atar. Yanlış algılamalar, çarpıtmalar, bizi sürekli hipnotize eden medya ve toplumsal koşullamalar, dayatılan korku ve berrak düşünmemizi engelleyen sis, ruhumuzun hakikatini ve gerçek potansiyelimizin üstünü kapatır. Keskin Bıçağın varlığında bunların hiçbiri hayatta kalamaz.

 

Bu trekananın dersi, korku, belirsizlik veya herhangi bir yanlışlığın sizi dizginlemesine izin vermeden ruhunuzun aynasına çıplak halde bakabilmektir. Yüreğinize, bedeninize ve zihninize dosdoğru bakma cesaretini gösterin; yargısız, kanaatsiz ve karşılaştırmadan. Hakikatinizle yüzleşin ve onu tamamıyla kabul edin. 

 

Bu trekana boyunca dileklerde bulunabilirsiniz. Ancak bu istediğiniz veya ihtiyacınız olduğunu “düşündüğünüz” bir şey olmasın; gerçekten ihtiyaç duyduğunuz şeyleri dileyin. Bu aslında zor bir şey, öyle değil mi? Genellikle dileğiniz gerçekleşene kadar aslında onu hiç istemediğinizi veya hiç gereksinim duymadığınızı anlamazsınız. Bu yüzden, hayatınız süresince giderek etrafınızı kaplayan dumanı ve sisi, yani kendi kişisel duvarınızı kaldırmaya başlayarak gerçekte kim olduğunuzun ve niye olduğunuzun farkına varmanız gerekir. Bunu yaptığınızda hayatınız netleşir ve yürüdüğünüz yol bir yön ve amaç edinir. Kendi gerçeğinizi aramak kadar büyük bir yolculuk yoktur. 

 

 

 

Maya Takviminin websitenizde gözükmesini istiyorsanız kutunun içindeki kodu kopyalayarak sitenizin içine yerleştirebilirsiniz.
Script :
Paylaş