Çıkış

Hayatınızın anlamını idrak etmek ve kişiliğinizin derinliklerini keşfetmek için 2500 yıllık Kadim Maya Takvimi'nden rehberlik alın.

Doğum Tarihiniz

Doğdunuzda Güneş Doğmuş muydu?

(Bilmiyorum)    

Dogum yili hatali

Günes bilgisi seçilmemis

Dogum dakikasi hatali

Dogum saati hatali

Jaguar
Jaguar günü hem evcil hem vahşi hayvanların iyiliğini dilemek için iyi bir gündür.

 

Asla çok keskin değişimler yaşamamayı dilemek, negatif enerjileri kesmek ve bloke etmek için uygun bir gündür. Bugün kendinizi ya da buna ihtiyacı olan birisini özgürleştirebilirsiniz.

 

Bugün güç, dinçlik ve spritüel enerji getiren bir gündür. Evrenin dört köşesinin koruyucusu olan Balaneb’in bilgeliği mevcuttur. Bugün hayatta çok açıkgözlü ve farkında olabilirsiniz.
Tavşan
Tavşan, Bereket Trekanası 

Doğurgan ve bereketli bir burç olan Tavşan olumlu gelişim ve bolluk enerjisi ile doğup taşar. Bu burcun sembolize ettiği şeyler tohum, mısır ve gıdadır. Tüm hayvan türleri ve bitki tohumları bu burcun enerjisi ile ilişkilidir. Doğum, hasat, bolluk ve bereket burcudur Tavşan. Mayalar için çok önemli olan mısırın dört rengini taşır: sarı, beyaz, kırmızı ve siyah. Bunlar aynı zamanda dünyanın dört yönüne göre gruplanan Tzolkin’deki yirmi burcun renkleridir.

Önümüzdeki bu onüç günde hayatınızdaki bereketi suçluluk duymadan, tereddütsüz şekilde kutlayın: varlığınızı kutlayın, bu dünyaya ve sevdiklerinize sunduğunuz şeyleri kutlayın, ve sevdiklerinizin ve etrafınızdaki dünyanın size sunduklarını kutlayın.

Gerçek bereketin ne olduğunu hatırlayalım: bu ne para ne şöhrettir, ne de bunlardan gelen güç ve etki. Bereket hayatın nefes kesen şekil ve renk yelpazesidir. Bereket, sınırsız miktarda güneş ışığı, su, hava ve yaşam döngüsünde dolaşan besinlerdir. Bereket, bir sonraki mevsime kalan ve komşularınızla paylaşabileceğiniz bol miktarda meyve, sebze ve bakliyat hasadıdır. Bereket hiç tükenmeyen, kurumayan ve  karşılığında bir şey beklemeden akan bir neşe, mutluluk ve sevinç şelalesidir. Bereket, kayıt ve kin tutmayan ruhun asilliğidir. Tamamıyla hoşnut ve zehirli duygu ve düşüncelerden arı olan bir ruhtur.

Bereketli, neşeli ve tatmin edici bir hayat yaşamanın ne demek olduğunu düşünün. Bu reklamcıların sizin düşünmenizi istediği bir fikir değildir, medya ve internette karşınıza çıkan plastik ideallerle yüklü bir modern hayat da değildir. Kıskançlık, açgözlülük, aşağılık veya eşitsizlik zehrinin ruhunuzun damarlarına girmesine izin vermeyin. Zaten sahip olduğunuz erdeminizin hüküm sürdüğü ve zenginleştirici bir hayata saygı duyun.

Bu onüç gün boyunca nefes kesici bereketin içinde yaşamayı seçin.

 

Maya Takviminin websitenizde gözükmesini istiyorsanız kutunun içindeki kodu kopyalayarak sitenizin içine yerleştirebilirsiniz.
Script :
Paylaş