Çıkış

Hayatınızın anlamını idrak etmek ve kişiliğinizin derinliklerini keşfetmek için 2500 yıllık Kadim Maya Takvimi'nden rehberlik alın.

Doğum Tarihiniz

Doğdunuzda Güneş Doğmuş muydu?

(Bilmiyorum)    

Dogum yili hatali

Günes bilgisi seçilmemis

Dogum dakikasi hatali

Dogum saati hatali

Yol
Bugün iyi bir iş kurmayı dilemek için veya bir işe başlamak için iyi bir gündür. Bu sayede hayat size iyi bir yol verir. Uzaklara yapılacak bir yolculuğu planlamak veya yola çıkmak için iyi bir gündür ve bu yolculuktan toplum da faydalanacaktır.

 

Yol günü kontratlar ve işe alımlar için uygun bir gündür. Bugün bir sözleşmenin meyve vermesini bekleyebilirsiniz. Yuvasından uzakta veya başka şehirlerde yaşayanlarla temasa geçmek ve onlara iyi şeyler dilemek için güzel bir gündür.

 

Bugün güzel bir manevi yola girmeye niyet edin. Kaderinizle ilgili rehberlik isteyin. Bu sayede yeni fırsatlar size gelecektir.

 

Kazalardan ve kötü iş anlaşmalarından uzak durmayı dileyin. Bugün, fiziksel ve zihinsel sağlığınız için ve mesleğiniz ile iş hayatınız için şükran duymak için iyi bir gündür.
Işık
Ahau, Işık Trekanası 

Işık hayatın ana kaynağıdır. Güneşten ve yıldızlardan doğan Işık görünmezdir ama diğer her şeyi aydınlatır. Hem dalga hem parçacık olarak var olur ve evrendeki en hızlı kuvvettir. Bizim için sonsuz bir şekilde ilham ve iç görü, hakikat ve duruluk, sanat ve yaratıcılık kaynağıdır. Ruhumuza rehberlik eder, bizi neşeye boğar ve en yüksek yoldan yürümemizi sağlar. İçerdiği değerler ve hakikat ile Işık, mazeretlere, zayıflığa, karakter veya yetenek kusurlarına yer bırakmaz. Hem dünyada hem de ruhumuzda gezen bulutlar, gördüğümüz ve hissettiğimiz ışığın gücünü, parlaklığını ve rengini hafifletebilir. Ancak Işık her zaman kendisinin ve aydınlattığı her şeyin en saf ifadesi olarak kalacaktır.

Dünyanın tüm kültürleri, halkları ve ırkları zamanın başından beri yüzünü Güneşe dönmüştür. Bazen neşe, bazen merak bazense hayranlık içinde. Hatta dünyamızı şekillendiren büyük güçler, iklimler, okyanuslar bile Işık’a tepki verirler ve karşılıklı etkileşirler. Yaşamın Işık’la eşleşerek ortak yaratım ve ortak varoluş dansını raks etmesinden daha doğal bir şey olamaz. Maya takviminde Ahau, Işık Tanrısıdır ve hayatın en yüksek potansiyelini taşıdığı gibi yaşayan tüm canlıların geçtiği kutsal evrim yolunu aydınlatır.

Bu Trekanada yapmanız gereken şey, yürüdüğünüz yolu temiz ve berrak bir şekilde aydınlatana kadar ışığınızı temizlemek. Bu sırada belirsizlik, korku, şüphe ve yüzeysellikten oluşan sisi ortadan kaldırabilirsiniz. Ama asıl sınav onların geri dönmemesini sağlamaktır.

Ahau’nun yolunu izleyin ve görüşün gücünü daha önce hiç olmadığı gibi hissedin.

 

Maya Takviminin websitenizde gözükmesini istiyorsanız kutunun içindeki kodu kopyalayarak sitenizin içine yerleştirebilirsiniz.
Script :
Paylaş