Çıkış

Hayatınızın anlamını idrak etmek ve kişiliğinizin derinliklerini keşfetmek için 2500 yıllık Kadim Maya Takvimi'nden rehberlik alın.

Doğum Tarihiniz

Doğdunuzda Güneş Doğmuş muydu?

(Bilmiyorum)    

Dogum yili hatali

Günes bilgisi seçilmemis

Dogum dakikasi hatali

Dogum saati hatali

Tavşan
Tavşan günü iyi ile kötü şeyleri birbirinden ayırmak, bir projenin tohumunu ekmek, hayatta güçlü bir şekilde büyümek için uygun bir gündür. Bugün kariyer değiştirmek, bir ilişkiye başlamak veya herhangi bir tedaviye başlamak iyi bir fikirdir.

 

Çocuk sahibi olmakta zorlanan bir kadının hamile kalması ve genel olarak çocukların gelişmesi için iyi bir gündür.

 

Her şeyde bereketin olduğu bugün ayrıca bitkilerdeki salgın hastalıklar ile başa çıkmak, gizli düşmanları yenmek ve başka insanların problemlerini üstünüze almanıza yol açan utangaçlığı yenmek mümkün olacaktır.

Maya burçlarınızı ve 2012'de sizi bekleyen şanslı günlerinizi öğrenmek ister misiniz?
Rüzgâr
Rüzgar, İletişim Trekanası

Bu trecananın yönetici burcu Rüzgardır. Bu, hava elementinin, Ay’ın ve insan varoluşunun ruhunun burcudur. Bu trecana iletişim trecanasıdır, tüm insanları ve Dünya’da yaşayan tüm canlıları birbirine bağlar.

İletişim kurmak, en basit anlamıyla bağlantıda olmaktır. Bağlantıda olmak, hayatınızı sosyal ağ sitelerinde veya telefonda geçirmek demek değildir… bedenen zihnen ve ruhen aktif olarak var olmak demektir. Başkalarının farkında olmak, diğer yaşayan canlıların, doğal çevrenin, ailenizin, toplumunuzun ve kendinizin farkında olmak demektir. İletişimin çok farklı şekilleri vardır: sözel, görsel, duyusal, dokunsal, duygusal, psişik veya ruhsal. Dünya üzerinde iletişim için en çok araç ve teknolojiye sahip canlı türü olmamıza rağmen iletişimsizlikten en çok çeken yine bizleriz. 

İyi bir iletişimci olup olmadığınıza bakmadan, toplumun ve pazarlama makinelerinin her gün bize bombardıman yaptığı  sesleri durdurursanız, ve daha ince ve derin frekanslara kulak verirseniz kendinizi çok daha yüksek ve derin bir seviyede iletişim kurarken bulabilirsiniz. Bu sadece diğer insanlarla değil, yaşayan gezegenin geri kalanı ile de derin bir iletişim sağlayacaktır. 

İronik bir şekilde, Rüzgar güçlü olduğu kadar değişkendir de. Anında yönünü değiştirebilir. Ama eğer siz farkındaysanız ve onu dinliyorsanız, kısa ömürlü ama yaklaşan büyük değişimleri haber eden işaretleri farkedebilirsiniz.

Bu Trecana kontrol veya kurallar zamanı değildir. Akışkanlık, deneysellik ve açık zihinli olma zamanıdır. Eğer Rüzgar ile birseniz, farklı bir özgürlük duygusu hissedeceksiniz!

 

Maya Takviminin websitenizde gözükmesini istiyorsanız kutunun içindeki kodu kopyalayarak sitenizin içine yerleştirebilirsiniz.
Script :
Paylaş