Çıkış

Hayatınızın anlamını idrak etmek ve kişiliğinizin derinliklerini keşfetmek için 2500 yıllık Kadim Maya Takvimi'nden rehberlik alın.

Doğum Tarihiniz

Doğdunuzda Güneş Doğmuş muydu?

(Bilmiyorum)    

Dogum yili hatali

Günes bilgisi seçilmemis

Dogum dakikasi hatali

Dogum saati hatali

Fırtına
Fırtına günü yuvanız, aileniz, toplum ve özellikle de size yakın olanlar için iyi dileklerde bulunma günüdür. Bugün fiziksel engelliler için iyi dileklerde bulunabilirsiniz.

 

Yeni bir yuva kurmak, aile içinde zorlukları aşmak ve ailevi sorunları çözmek için uygun bir gündür. Ülkeyi yönetenlerin adaletli ve iyi yöneticiler olmasını ve toplumsal bilincin yüksek olmasını dilemek için iyi bir gündür. Ayrıca patronunuzla olan ilişkinizi bugün iyileştirebilirsiniz.
Jaguar
Jaguar günü hem evcil hem vahşi hayvanların iyiliğini dilemek için iyi bir gündür.

 

Asla çok keskin değişimler yaşamamayı dilemek, negatif enerjileri kesmek ve bloke etmek için uygun bir gündür. Bugün kendinizi ya da buna ihtiyacı olan birisini özgürleştirebilirsiniz.

 

Bugün güç, dinçlik ve spritüel enerji getiren bir gündür. Evrenin dört köşesinin koruyucusu olan Balaneb’in bilgeliği mevcuttur. Bugün hayatta çok açıkgözlü ve farkında olabilirsiniz.

Maya Takviminin websitenizde gözükmesini istiyorsanız kutunun içindeki kodu kopyalayarak sitenizin içine yerleştirebilirsiniz.
Script :
Paylaş